Головна » 2020 » Лютий » 24 » Тиждень правових знань
11:35
Тиждень правових знань

Традиційно в лютому в ліцеї проводиться ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ.

Мета заходів – привернути увагу учасників освітнього процесу до зв’язку між правами та обов’язками, до правової та громадянської компетентності, до формування досвіду захисту власної позиції.

Цього року гостем у ліцеїстів був  інспектор відділу по боротьбі з кіберзлочинністю Миколаївської обл., який провів лекцію на тему «Кібербезпека. Система виявлення кіберзлочинів». Під час дискусії з учнями були обговорені поняття: «хакерство», «кібератака», «кіберзлочинність», правове забезпечення кібербезпеки в Україні та види відповідальності.

Про академічну доброчесність та критичне мислення як основні складові вимоги до сучасного педагога обговорювали з юрисконсультом ліцею Рєпіною Л.Г.

Право на свободу та особисту недоторканність учні висвітлювали разом з заступником директора Олійник М.В. Зустріч присвятили подіям на Майдані в лютому 2014 року, відвідали музей з експозицією пам’яті героїв Небесної Сотні, переглянули відеоматеріали та спогади очевидців «Зима, що нас змінила…».

Завершив тиждень правовий брейн-ринг «На терезах Феміди» серед учнів-мешканців гуртожитку, який провела бібліотекар ліцею Саприкіна Ю.В. Ліцеїсти показали добрі знання з питань правознавства, активно відповідали на запитання, брали участь в обговоренні ситуацій, спрямованих на підвищення правової культури. Команди набрали однакову кількість балів і тому по завершенні всі учасники отримали солодкі подарунки!

Категорія: Заходи | Переглядів: 200 | Додав: mpml | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar